Blížily se Velikonoce a tak jsme se ve škole rozhodli zorganizovat výtvarně zaměřenou akci – Velikonoční tvořítko. Byla určena všem zájemcům z řad žáků i zaměstnanců školy. Sešli jsme se 4. dubna v novém pavilonu ZŠ tzv. dřeváku a strávili jsme milé odpoledne zdobením velikonočních věnců, tvorbou dekorací z březových větviček i špalků, využili jsme ubrouskovou techniku „dekupáž“ na vajíčka a pletli jsme pomlázky. Kdo přišel, neprohloupil, protože si vyzkoušel vyrobit, co chtěl, prověřil svůj um i trpělivost a odnesl si hezký dárek ke zpříjemnění svátků.

Dopoledne jsme v témže prostoru hostili Motýlky z MŠ 503. Děti si vyzdobily dřevěné velikonoční vejce a to za vydatné podpory nejen svých vyučujících ale i šikovných žákyň 7. ročníku. Medvídci z MŠ 303, nebuďte smutní, protože i pro vás chystáme překvapení v podobě návštěvy naší ZŠ.

Jana Švábová